Пн-Пт: 9:00-20:00 | Сб: 9:00-18:00
Епоксидно-поліуретанові покриття
Пілоги для Автосервісу

Підлоги для СТО (станцій технічного обслуговування) схильні до найрізноманітніших навантажень: ударним, вібраційним, інтенсивному стиранню, дії агресивних хімічних речовин - електроліту, бензину, дизпаливу, мастильних матеріалів, розчинників , герметиків і т д. Саме тому вибір матеріалів для створення підлоги дуже обмежений. Гідним вибором для облаштування підлог в автосервісі стане наливні або забарвленні системи ТМ САМ МАЙСТЕР.

Використовуючи для облаштування підлог матеріали ТМ САМ МАЙСТЕР мають високі експлуатаційні характеристики, і можуть бути застосовані для вирішення різних завдань що є необхідною умовою при експлуатації в тяжких умовах автосервісу.

Полімерна підлога автосервісу

У відмінності від бетонних підлог, топинга і мозаїчної підлоги, плитки, полімерна підлога для автосервісу зобов'язана мати дуже якісну і міцну поверхню. Полімерна наливна або забарвлення підлога для СТО не вбирає вологу, не просочується агресивними рідинами і нафтопродуктами, не руйнується від ударів падіння інструменту і вібрації, не стирається від протекторів шин, легко миється, має можливість бути локально відновлена у разі дефекту в процесі експлуатації.

ТМ САМ МАЙСТЕР гарантує Вам високоякісне підлогове покриття при нанесенні його в усіх робочих приміщеннях попередить масу неприємностей, що виникають внаслідок постійного руху автотранспорту, використання агресивних хімічних речовин, великої кількості пилу і вогкості, і інших чинників і ризиків.

Кольори RAL

Усі власники СТО піклуються про певний імідж і, розуміють, що полімерні наливні і забарвлення системи поза конкуренцією, оскільки мають можливість виконати покриття різних кольорів по таблиці RAL, також в різних декоративних варіантах (чіпси, флокии інші наповнювачі ). Таке покриття буває однотонним, глянсовим, має декоративні вкраплення, можуть бути матовими, шорсткими і гладкими. У усіх покриттів мета одна - зберегти вашу полу як можна довше без ремонту .

Але незалежно від виду, цей матеріал дуже довго не втратить своїх якісних характеристик.

Співвідношення ціни і якості

Наливна підлога і системи забарвлень мають високі якості, на багатьох авторемонтних підприємствах наливні і забарвлення двокомпонентні системи для підлоги довели свою надійність. Епоксидна полімерна підлога настільки міцна що можє прослужити декілька десятків років без втрати якості і естетичного зовнішнього вигляду.

Крім того, для багатьох власників автомайстерень, СТО,маленьких авторемонтних боксів буде переконливими той факт, що наливна і забарвлення полімерна підлога за вартістю виправдовує витрати при майбутній експлуатації, вони практичні і довго використовуються без ремонту.

Полімерні матеріали для підлоги, істотно економить матеріальні засоби і свій бюджет, що також проявляється при подальшій довгій експлуатації зі збереженням якісної основи підлоги на довгі роки .

Матеріали для облаштування підлог для СТО можна купити в Києві або з доставкою по усій Україні операторами Укрпошта, Нова Пошта та інші.

Матеріали Будуть підготовлені індивідуально під Ваші будівельні об'єми і поставлені завдання.

Замовивши у нас матеріали, Ви можете не сумніватися в тому, що використовувані нами технології і процеси виготовлення строго відповідають усім вимогам та стандартам.

Про ціну матеріалів за м2 або кг Ви можете дізнатися у нашого менеджера зв'язавшись з нами за телефонами 0444998484, 067 4665236.