Грунт для підлоги

9506,175

Clear

Грунтовка для підлоги - це будівельний матеріал, призначений для підготовки бетонної основи до подальшого нанесення фінішного покриття. Часто використовується така грунтовка для наливної підлоги, технологія спорудження якого припускає обов'язкове нанесення адгезійного грунту перед фінішною заливкою.

Грунт дозволяє усунути нерівності та тріщини на різних типах поверхонь, включаючи бетон, гіпс, дерево та інші. Найбільш затребуваним вважається двокомпонентний грунт на епоксидній основі з мінімальним вмістом органічних розчинників.

Грунтовка для наливної підлоги полімеризується за рахунок природної вологості повітря. Грунт після повного затвердіння залишається повністю безпечним для здоров'я людини. Даний тип знепилюючого просочення для бетону вважається одним з найбільш екологічних. З її допомогою можна досягти матової або глянсової поверхні.

Склад грунтовки на основі епоксидної смоли

Грунтовки для наливної підлоги можна розділити на дві основні групи з хімічного складу:

 1. Однокомпонентный эпоксидный грунт – такий матеріал використовується рідше, так як у його складі відсутній затверджувач, через що час висихання збільшується, а захисні властивості поступаються двокомпонентним.
 2. Двокомпонентна епоксидна грунтовка – складається з двох окремих компонентів для змішування. Основу та затверджувач потрібно перемішати перед використанням. Такий грунт для підлоги здатний суттєво продовжити експлуатаційний термін основи поверхні на 10 років мінімум. Якщо додатково покрити його емаллю або полімерною фарбою для підлоги, повторне оброблення не знадобиться до 20 років.

Грунтовка для підлоги застосування:

Епоксидна грунтовка для обробки бетону широко використовується на різних об'єктах цивільного або промислового значення, наприклад:

 • гаражах, автомайстернях, СТО;
 • складських приміщеннях;
 • муніципальних, медичних, дитячих та інших установах;
 • фармацевтичних та харчових підприємствах;
 • виробничих та торгових приміщеннях;
 • літальних та транспортних ангарах.

Окрім прямого призначення такий склад може використовуватися як самостійне покриття в тих місцях, де досить низька інтенсивність навантаження.

грунтування перед наливною підлогою

Технологія та властивості грунту для підлоги

Грунт для наливної підлоги – це обов'язковий та безцінний матеріал, який наносять під наливну підлогу. Цим етапом нехтувати не можна, оскільки він виконує важливі для подальшої експлуатації підлоги функції, і безпосередньо впливає на термін експлуатації підлоги та інших покриттів:

 • Повністю заповнює дрібні тріщини і пори в бетоні, утворюючи рівну гладку поверхню, що дозволить надалі швидше і зручніше розподілити наливну суміш;
 • Добре захищає основу від впливу вологи, яка може проникнути з покриття, що настилає. Грунтовка утворює гідроізоляційний бар'єр, що запобігає розвитку грибка та цвілі. Також вона дозволяє уникнути перевитрати фінішного матеріалу;
 • Робить зчеплення фінішного покриття з основою більш міцною та надійною, що мінімізує ризик утворення порожнеч з повітрям та відшаруванням;
 • Підвищує зносостійкість полімерного покриття, а також робить його стійким до зовнішніх впливів;
 • Запобігає розтріскуванню фінішного шару, а також робить процес висихання більш рівномірним та швидким.

Навіть якісно підготовлена та оброблена будівельним пилососом бетонна плита може пиляти. За допомогою грунтовки цей недолік повністю усувається, завдяки чому основа стає повністю готовою для фінішної обробки. У будівельній технології створення наливна підлога етап нанесення епоксидної грунтовки обов'язковий.

Чи потрібно грунтувати наливну підлогу?

Можна виділити цілу низку переваг, якими володіє грунтовка для обробки бетонуна основі епоксидної смоли:

 • Короткий період висихання – фінішне оздоблення можна наносити вже наступного дня після того, як було проведено обробку ґрунтом;
 • Еластичність – при висиханні відсутнє розтріскування матеріалу;
 • Висока стійкість до зношування;
 • Продовження терміну служби для матеріалу основи;
 • Гарний вологозахист та вологовідштовхувальні властивості;
 • Простота нанесення та відсутність необхідності у спецпідготовці перед використанням;
 • Підвищена пожежна безпека;
 • Універсальний склад, який підходить для різних матеріалів основи;
 • Висока адгезія з бетоном, металом, деревиною, цеглою, каменем, плиткою та іншими будівельними матеріалами.

Характеристики грунтовки
Країна виробник Україна
Виробник Сам Майстер
Вигляд покриття Наливний, фарбувальний
Кількість компонентів Двокомпонентна
Термін зберігання 1 рік
Витрата 0.2 кг/м2 (кв.м)
Мінімальна робоча температура +5С
Максимальна робоча температура +35С
Колір Прозорий
Тип наливної підлоги Універсальний

Види грунтовок за властивостями

Залежно від властивостей, можна знайти такі види епоксидних ґрунтовок:

 • Антикорозійна – полімерний антикорозійний грунт має більш високі показники вологозахисту, тому може використовуватися в приміщеннях з високим рівнем вологості, а також підготовки металевих поверхонь до фінішного оздоблення;
 • Зимова – використовується для створення покриттів, які будуть в надалі експлуатуватися за низькотемпературних умов до 0℃;
 • Швидкосохнуча – застосовується як експрес-покриття в обробних роботах завдяки тому, що швидко вбирається та висихає;
 • Стандартна – ґрунтовка під наливну підлогу на основі епоксидної смоли та поліуретану для опалювальних житлових, комерційних або виробничих приміщень.

Грунтовку для наливної підлоги вибирають залежно від призначення приміщення, його температурних умов, а також навантаження на підлогу.

Як наносити грунт?

Застосування грунтовки для наливних підлог здійснюються при плюсовій температурі в кімнаті, так що матеріал висихає рівномірно, без будь-якої деформації. Картина з епоксидної грунтовкою здійснюється наступним чином:

 1. Бетонну основу необхідно ретельно підготувати, очистити від бруду та жиру, після чого ретельно зашпаклювати всі великі тріщини та вибоїни. Поверхня очищається від пилу за допомогою будівельного пилососа;
 2. Для підготовки матеріалу необхідно змішати всі компоненти ґрунту до однорідності;
 3. За допомогою широкого валика суміш наносять на підготовлену основу;
 4. Наносити грунтовку слід мінімум у 2 шари. При нанесенні другого шару рух валика повинен бути перпендикулярним першому. Якщо бетонна основа стара і в ньому багато часу, може знадобитися 3 шари;
 5. Приступати до нанесення фінішного шару потрібно одразу після висихання грунту.

епоксидне просочення для бетонної підлоги
просочення для бетонної підлоги

Грунтовка під наливну підлогу ціна в Україні


Ціна на грунт формується залежно від складу матеріалу, заявленого виробником. Також на вартість впливає геолокація бренду та обсяг ґрунтовки. В Україні вигідні ціни на ґрунтовку ви знайдете у нашому спеціалізованому інтернет-магазині "Cам Майстер".

Де в Києві купити грунтовку для наливної підлоги?

Щоб грунт епоксидний купити з доставкою в Київ, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса, Херсон, Запоріжжя, Львів, Луцьк та інші регіони України, поспішіть ознайомитись з асортиментом нашого інтернет-магазину. У каталозі представлена роками продукція, яка може похвалитися відмінною якістю і безпечним екологічним складом грунтів на основі епоксидної смоли.

Найякісніша грунтовка, купити яку ви можете вже зараз у нашому інтернет-магазині, допоможе дотримуватися правильної технології нанесення наливної підлоги, а також інших видів фінішного оздоблення різних типів поверхонь. Купуйте тільки якісний ґрунт за вигідною ціною з нашим інтернет-магазином вже зараз!


Інструкція для ґрунтовки для підлоги «Зміцнювальний-М»


Грунтувально-шпаклювальний склад проникаючи в товщу поверхні до 3 – 5 мм створює укріплений шар, перешкоджає появі пилу та проникненню бруду, масел, води в оброблену основу, а також перешкоджає утворенню на поверхні грибка та цвілі. Рекомендований для консервації та захисту покриття, для первинної обробки бетонів та цементно-піщаних стяжок до нанесення полімерних покриттів, перед укладанням лінолеуму та ламінату.

1. Підготовка поверхні

Підставу необхідно очистити від будь-яких проявів сміття або пилу. Слід видалити цементне молочко, ретельно підмістити і знепилити пилососом. Поверхні, що мають сильні нерівності, сколи, вибоїни, необхідно зашпаклювати

Перед нанесенням складу грунтовки, потрібно вкрай ретельно підготувати поверхню в кілька етапів:

 • Усунути тріщини та вибоїни;
 • - вади вирівнюються нанесення композиції разом із цементом та дрібним піском;

 • Шліфування;
 • - після вирівнювання вада, потрібно добре відшліфувати місця в рівень зі статтю;

 • Знепилювання;
 • - після шліфування потрібно ретельно знепилити поверхню, при необхідності в 2 етапи;

 • Процес нанесення;

Увага! Допускається введення до складу з затверджувачем наповнювача (пісок, кварцовий пісок, цемент, гумова крихта) тільки для шпаклівки

2. Приготування складу

Грунтовка для наливної підлоги «Зміцнювальний М» - це двокомпонентна система. Яка складається з основи та спеціального затверджувача.

 • Змішування складів;
 • - Основу та затверджувач необхідно повільно і безперервно змішувати не менше 2 хвилин, щоб уникнути повітря у складі, що проявляється у вигляді "бульбашок".

 • Пропорції компонентів;
 • Витрата 0,2 - 0,3 кг/м² або заміс на 1 кг Основи
  КОМПОНЕТ А - Основа 1 кг
  КОМПОНЕТ Б - Затверджувач 0,346 кг

 • Додавання розчинника
 • - У деяких випадках допускається додавання 15-45% розчинника Р-4 для більш глибокого просочування;

 • Робочий час готового композиту
 • - При кімнатній температурі + 20 С , готовий робочий матеріал грунту придатний 60 хвилин;

висихання грунту

Висихання грунту на бетонній поверності

3. Нанесення складу

 1. Температура;
 2. Забарвлювальні роботи виконуються при температурі повітря від +5С до +35.

 3. Вологість повітря;
 4. Максимальна вологість (відносна) повітря 90%.

 5. Висихання;
 6. При температурі +20С
  Перший етап (на відліп) 2-3 години;
  Другий етап (для наступного шару) - 6 годин 6 годин
  Фінішний результат 24 години 6 годин

 7. Спосіб нанесення
 8. Винятково фарбовим ручним методом. Наносити склад найкраще за допомогою простого валика з ворсом 12 – 15 мм. Вертикальні поверхні, кути та місця примикань зручніше обробити пензлем.

 9. Фініш
 10. Після закінчення фарбувальних робіт потрібно виключити ходіння по пофарбованій поверхні, а також попадання на поверхню пилу, бруду, води та ін. протягом 24 годин

Заходи безпеки:

 • В рідкому вигляді ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО! Берегти від вогню! Не розпорошувати поблизу відкритого вогню та розпечених предметів.
 • Газ, дим, пара, аерозоль не вдихати! При вдиханні токсичний.
 • Працювати на відкритому повітрі або в приміщенні, що добре провітрюється. При недостатньому провітрюванні використовувати засоби захисту дихання (респіратор РУ-60 із коробкою марки А, Ф, БКФ)
 • Для захисту шкіри рук використовувати рукавички.
 • При попаданні в очі - промити великою кількістю води та звернутися до лікаря.
 • Зберігати в недоступних для дітей місцях.

Умови зберігання та транспортування

Зберігати у сухому темному місці. Не боїться заморожування! Термін зберігання – 1 рік з дня виготовлення. При зберіганні плівка не утворюється, при загусуванні можна долити долити розчинник Р-4 згідно з інструкцією.