Пн-Пт: 9:00-20:00 | Сб: 9:00-18:00
Епоксидно-поліуретанові покриття
Підлоги для гаражів

Підлога в гаражах несе на собі постійні важкі навантаження і агресивну хімічну дію, це має серйозні наслідки для будь-яких підстав, міцних, як бетон. Крапля води камінь гострить. Волога, потрапляючи в основу з солями, руйнує навіть дуже міцні бетонні конструкції, і тому необхідно захистити його якомога раніше, бажано після укладання стягування, бетону.

Власники гаражних боксів застосовують різні, але низькоефективні рішення: лінолеум, горючий і слизький, для такого гаражного боксу неприйнятно

Підлогова керамічна плитка при негативних температурах і різких перепадах при попаданні вологи перетворюється на каток, а також відлітає і легко ламається при падінні на неї важких предметів, а в шви забивається бруд, який важко очистити.

Стандартні ЛКМ, емаль або фарба по бетону, це на підлозі що відлущилася шар під дією паливно-мастильних матеріалів і абразивного зносу, залишаючи на незахищеній основі не показні вибоїни і сколы таке,покриття вимагається постійно оновлювати шпаклювати і перефарбовувати.

Якщо Вам не подобається щороку займатися відновленням стягування або ремонтом основи, Вам необхідно серйозно замислитися про те, яке покриття застосувати для підлоги в гаражі і економити свої гроші і час.

Підлога в гаражі зобов'язана бути надійною міцною і естетичною.

Додаткові головні характеристики, на які звертають увагу власники гаражних боксів, коли роблять підлогу- на відсутність хімічних реакцій з ГСМ, автохімією і простота у відході і ремонті такі властивості мають епоксидні і полімерні покриття для гаражів вони мають відмінні характеристики і мають вагомий плюс для естетів. Пол в гаражі можна зробити в різному кольорі і декорі, по вибору замовника.

Пол в гаражі в останні декілька років вибір все частіше падає на користь полімерних епоксидних покриттів.

Наливна полімерна підлога в гаражі - це якісне сучасне покриття, що самовирівнює, високоміцне, буде безпомилковим рішенням для гаражів і ремонтних боксів будь-якого типу. Система має характеристиками і достоїнствами, яких немає у інших підлогових систем міцність, стійкість, відмінна ремонтопридатність.

Сучасні, прогресивні технології сьогоднішнього дня, є двокомпонентними системами для бетонного цементнопесчаних підстав (стягувань), в співвідношенні ціна-якість, в порівнянні з іншими епоксидними системами використовуваних в гаражах і приватних авто боксах. 

Полімерна наливна підлога для гаража за доступною ціною може Вам запропонувати компанія САМ МАЙСТЕР. Купіть наливну підлогу для гаража, і він Вас радуватиме довгі роки експлуатації.

Епоксидна підлога забарвлення для гаража - це конструкція з декількох шарів (до трьох) виконаних двокомпонентними полімерними складами з різними декоративними добавками (чіпси, флоки). Це покриття дуже просте в нанесенні і що дозволяє вирішити поставлене завдання самостійно своїми руками що істотно економить Ваші гроші и час.

Наші матеріали Ви можете придбати в Києві і доставкою по усій Україні. Усі матеріали фасуємо індивідуально під Ваші потреби і цілі. Відправляємо по усій Україні операторами по доставці Нова Пошта, Интайм та ін.

Зв'язавшись з нашим менеджером, ми підберемо Вам покриття надамо інформацію за вартістю полімерної підлоги для гаража за м кв.

Підлога в гараж може бути не лише зносостійкою, але і дуже красивою, варіантів виконання величезна кількість враховуючи широку колірну гамму.