Пн-Пт: 9:00-20:00 | Сб: 9:00-18:00
Епоксидно-поліуретанові покриття
Харчова промисловість

ПЕРЕВАГИ ЕПОКСИДНИХ НАЛИВНИХ ПІДЛОГ НА ХАРЧОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Підлога полімерна наливна для харчових виробництв, цехів по виробництву і обробленню м'ясної і молочної промисловості ,кулінарних і заготівельних ділянок, торгових точках з продажу продуктів, кулінарії і пекарні кондитерські та ін. Приміщення повинні строго відповідати вимозі санітарно епідемічних служб включаючи екологічність, зносостійкість, безшовность легкість в уході і прибиранні. При роботі нашими матеріалами Ви вирішуєте усі завдання для підлог в приміщеннях харчового циклу виробництва продуктів.

Усі власникі підприємств, пов'язаних з харчовою промисловістю, віддають переваги максимальному захисному покриттю для підлог,   яке буде довговічним і естетичним. Набір цих характеристик мають полімерні двокомпонентні епоксидні і поліуретанові, а також тришарові системи забарвлень для підлоги САМ МАЙСТЕР. На однозначну увагу заслуговують все з перелічених вище покриттів. Трохи дізнавшись про достоїнства і якісні характеристики такого матеріалу, Ви, зробите свій вибір на користь полімерних матеріалів.

Термін експлуатації підлогового полімерного покриття на основі епоксидної смоли і поліуретану складає не менше 10 років, навіть при інтенсивних щоденних транспортних і пішохідних навантаженнях. Досягається тривалий термін використання завдяки безлічі достоїнств, які і роблять епоксидну і поліуретанову підлогу для харчового заводу,цеху,приміщення,ділянки ідеальним вибором.

Одні з кращих якостей, які необхідно виділити: 

  • антистатичність;
  • екологічність
  • монолітність (безшовность);
  • захищає від мікроорганізмів;
  • стійкий до температурних перепадів; (стійкий до удару паром)
  • стійкість до дії вологи
  • антиковзаючі властивості
  • поверхня, підлогового покриття гладка завдяки цьому забезпечується максимальна легкість в прибиранні. Не ковзає
  • ремонтопригоден (локальна)

Для забезпечення безпеки і гигиеничности- наливна полімерна підлога для виробників харчових продуктів є найбільш доцільним варіантом

Епоксидна полімерна високоміцна підлога - це два і більше шарів. Конструкція пола, що складається з двох базових головних шарів, - грунтовки і основного. 

При облаштуванні наливних підлог на промисловому підприємстві бажаним буде нанесення додаткових шарів на вибір, розсіювальних статичні заряди, або шар, що запечатує. За рахунок наявності багатошаровості вдається створити якісне екологічне і безпечне покриття. Епоксидна поліуретанова наливна пола для харчових цехів і приміщень при захисті додатковими шарами.

Один з них має антистатичний ефект, позбавляючи статичні струми можливості шкодити устаткуванню і працівникам.

Також, за рахунок антистатичного ефекту підлогове наливне або забарвлення покриття абсолютно не притягує пил, залишаючись чистим на довгий час. На полімерному наливному покритті не можуть виживати мікроорганізми і бактерії, оскільки епоксидний полімерний склад має якості що не дає можливості їм розмножуватися при правильному догляді.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ЕПОКСИДНИЙ ПОЛ В НАШІЙ КОМПАНІЇ?

Компанія САМ МАЙСТЕР багато років робить і продає підлогові системи, а також спеціалізується на наданні послуг з облаштування наливних і забарвлень полімерних підлог. Ми знаємо, які матеріали необхідно використати для заливки підлоги на площах цехів харчової промисловості і використовуємо продукцію світових лідерів виробників хімічних компонентів в цій сфері. Ми імпортуємо сировину компанії Ба́єр АГ - німецьке акціонерне товариство.

Уклавши з нами контракт на постачання матеріалів і облаштування наливної підлоги, ви можете не турбується про те, що використовувані полімерні матеріали і процес заливки підлогових систем строго відповідають усім вимогам і стандартам Гостам і ISO. Команда фахівців виконає Ваше замовлення в найкоротші терміни на високому рівні, заощадивши Ваш дорогий час і виключивши додаткові фінансові витрати.

Матеріали для облаштування підлог можна купити в Києві або з доставкою по усій Україні операторами Укрпошта, Нова Пошта, Интайм та ін.

Матеріали будуть підготовлені персонально під Ваші будівельні об'єми і поставлені завдання.

Замовивши у нас матеріали, Ви можете не сумніватися в тому, що пропоновані нами технології і процеси виробництва строго відповідають усім діючим вимогам, стандартам, і Гостам

Ціну матеріалів за м кв. або кг Ви можете узнати у нашого менеджера зв'язавшись нами по телефону 0444998484, 067 4665236