Лак

1,2007,800

Clear

Захисний лак для наливної підлоги необхідний для довговічнішої експлуатації у поєднанні з гідним зовнішнім виглядом. Поверхня підлоги або бетонних споруд постійно піддається випробуванням на предмет міцності та зносостійкості.

лак для наливної підлоги

Надійний та довговічний захист у подібних випадках здатний створити поліуретановий лак,
який безпроблемно наноситься на різні типи поверхонь, дуже швидко висихає і може похвалитися бездоганною міцністю. Склад легко лягає на деталі різних форм, а після застигання він утворює міцну плівку, стійку до зовнішніх пошкоджень.

Різновиди поліуретанових лаків для підлоги

Лак на поліуретановій основі відрізняється за хімічним складом, від якого залежать експлуатаційні властивості майбутнього захисного покриття. Такі суміші бувають:

 • однокомпонентні;
 • двокомпонентні.

Однокомпонентний лак

 • Однокомпонентний лак для підлоги на водній основі. Їх реалізують вже повністю готовому до використання форматі. Серед головних плюсів однокомпонентних складів можна назвати такі:
  • Висока пожежна безпека;
  • Відсутність виділення в повітря небезпечної пари під час висихання;
  • Без запазу;
  • Безшкодність для людини за рахунок відсутності у складі токсичних домішок.

  Однак як захисне покриття такі склади програють двокомпонентним ЛКП.

  Двокомпонентний поліуретановий лак

  Фінішний лак поліуретановий двокомпонентний складається з двох складових – основи та затверджувача, які потрібно перемішати безпосередньо перед використанням. Мінусом цього складу можна назвати нетривалий термін зберігання готової суміші, яку необхідно витратити протягом 1 години після змішування. Проте на цьому недоліки закінчуються.
  У двокомпонентних поліуретанових лаків, на відміну від однокомпонентних, технічні та експлуатаційні характеристики набагато кращі. Саме тому їх обирають для фінішного оздоблення поверхонь, які будуть піддаватися інтенсивним механічним навантаженням..
  двокомпонентний лак для підлоги

  Де використовують

  Лаки на поліуретановій основі найчастіше використовуються для покриття дерева: підлог, меблів, бруса та ін. Однак такий ЛКМ відмінно захищає й інші типи поверхонь – бетону, каменю, металу, цеглі. Особливою популярністю користується лак для наливних полімерних підлог.
  Можна виділити кілька можливих сфер застосування такого лаку:

  • Підходить поліуретановий лак для зовнішніх робіт, а також для внутрішньої декоративної обробки;
  • Лак добре підходить для створення ефекту мокрого каменю при обробці фасадів та ландшафтних елементів;
  • Склад можна використовувати для захисту бетону та металу від появи корозійних утворень;
  • Одним з кращих матеріалів для фінішного покриття паркету та ламінату та наливної підлоги;
  • Склад ідеально підходить для створення захисного покриття для підлоги, стін, стель, декоративних конструкцій, меблів.

  Поліуретанові лаки, які продають в інтернет-магазинах, крім складу класифікуються також за сферами застосування:

  • Поліуретановий яхтний лак – спочатку такий матеріал був призначений для покриття дерев'яних елементів корпусу яхт. Зараз же такий лак яхтний поліуретановий активно використовують для внутрішньої та зовнішньої обробки різних дерев'яних конструкцій різного призначення. Особливої популярністью, користуєтся поліуретановий лак для соснової підлоги. Ажде підлоги з сосни, дуже чутлива до вологи. Головним плюсом такого ЛКМ є найвища стійкість до вологи;
  • Поліуретановий лак для бетону – застосовується для покриття бетонної підлоги, стін та інших споруд переважно на промислових об'єктах, де передбачається висока прохідність та механічне навантаження на бетон;
  • Для металу – надійно захищає металеві конструкції та елементи від корозії та окиснення внаслідок впливу вологи;
  • Лак для наливної підлоги – використовується як фінішне покриття при спорудженні наливної підлоги будь-якої складності.

  Ще можна зустріти паркетний, меблевий або універсальний лак, а також спеціальні склади для пластику, в яких відсутні латексні компоненти.

  Лак полімерний: особливості

  Поліуретанові лаки зараз є найбільш затребуваними ЛКМ у сфері ремонту та будівництва. Покриття, яке вдається створити, може похвалитися чудовими експлуатаційними властивостями. Лаки на поліуретановій основі за багатьма характеристиками перевершують інші види ЛКП.
  прозорий поліуретановий лак
  Полімерний лак для підлоги дає можливість значно продовжити експлуатаційний термін дерев'яних і бетонних поверхонь, забезпечивши високий рівень захисту від зовнішнього впливу різних факторів.
  Такий міцний фінішний шар запобігає згубному впливу вологи, гниття, механічних навантажень, сонячних променів, кислот, лугів, мікроорганізмів, атмосферних явищ та ін.

  Головні переваги ЛКП:

  • Стійкість до широкого діапазону температур, завдяки чому покриття зберігає свої властивості від -50℃ до +110℃;
  • Відмінні адгезивні властивості (зчеплення з різними типами поверхонь);
  • Оптимальні показники еластичності, за рахунок чого після застигання лаковий шар не покривається мікротріщинами;
  • Більш висока зносостійкість, ніж у акрилових та алкідних складів;
  • Здатність витримувати вплив прямих сонячних променів та ультрафіолетового випромінювання;
  • Тривалість експлуатації понад 10 років.

  Полімерний лак для підлоги за методом нанесення буває в рідкому та аерозольному форматі. Рідкі підходять для роботи з поверхнями великої площі за допомогою пензля або валика. Аерозольні зручніше застосовувати, коли потрібно обробити невелику поверхню або об'ємний об'єкт.
  Поліуретановий лак для дерева

  Лак інтер'єрний та його декоративні властивості

  Інтер'єрний лак має ряд варіацій готового зовнішнього вигляду, чим успішно користуються дизайнери для декору. За бажанням замовника, можливі наступні виправлення:

   Перелік поліуретанових лаків

  • глянсові;
  • прозорий;
  • напівглянцеві;
  • матовий;
  • напівматовий;
  • шовковисто-матові.

  Глянцевий прозорий поліуретановий лак виглядає досить красиво, проте на ньому помітніші різні недосконалості, які можуть виникнути з часом. Тому популярнішим рішенням для покриття підлоги вважається матовий лак, який особливо красиво підкреслює красу натуральної деревини.

  Яка ціна поліуретанового лаку для підлоги в Україні?

  Насамперед, ціни на лак для підлоги залежить від його складу (одно- або двокомпонентний), а також типу розчинника (водорозчинний або безводний). На вартість впливає наявність спеціальних присадок для покращення функціональних властивостей покриття. Не останню роль відіграє марка виробника та обсяг тари. Вигідні ціни на найякісніші поліуретанові лаки на Вас чекають прямо зараз у нашому інтернет-магазині «Сам Майстер».

  Де купити лак для підлоги?

  Щоб купити лак для підлоги у Києві, чи інших містах України, ознайомтеся з найкращими пропозиціями нашого інтернет-магазину «Сам Майстер». Тут Ви зможете вибрати та купити поліуретановий лак для підлоги, бетону, каменю, дерев'яних меблів, металу, а також інших типів поверхонь.
  При необхідності ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями, які допоможуть підібрати відповідний тип поліуретановий лак для зовнішніх робіт або інших оздоблювальних робіт у приміщенні. Ми гарантуємо швидку та безпечну доставку лакофарбових матеріалів до Києва, Дніпра, Харкова, Львова, Чернівців Одеси та інших регіонів України. Замовляйте тільки найкращі лаки на ПУ основі разом із нашим інтернет-магазином вже зараз!