Пн-Пт: 9:00-20:00 | Сб: 9:00-18:00
Епоксидно-поліуретанові покриття

Промислові наливні підлоги

Наливна промислова підлога є шаром стяжки на основі полімерних матеріалів, який має здатність до самовирівнювання. Як основа під різні типи наливних підлог виступють промислові бетонні підлоги - саме на бетон наноситься фінішний шар, що володіє необхідними експлуатаційними характеристиками.
Промислова підлога облаштовується у великих приміщеннях. Вони наливаються на попередньо підготовлену надійну основу та забезпечують високу стійкість до:

 • різним агресивним середовищам;
 • перепадів температур;
 • високим тривалим механічним навантаженням у будівлях.
 • високотверда, зносостійка і високоміцна підлога;

промислові підлоги львів
Наливна підлога для промислових приміщень користується величезною популярністю. Ажде підлоги в промислових будівлях потребують надійного захисту та фунціональності. Залежно від того, який матеріал використовується, виділяють такі види промислових підлог:

 1. Бетонна промислова підлога – зносостійке, міцне та надійне покриття, яке зазвичай виступає як основа для полімерних наливних складів. Також бетонні підлоги можуть затиратися спеціальною сумішшю, що робить верхній шар міцнішим і стійкішим до зовнішнього впливу;
 2. Поліуретанові наливні підлоги – відрізняються високою твердістю, еластичністю, стійкістю до ударного навантаження, а також перепадів температур. Представлені широкою гамою для досягнення будь-якого декоративного ефекту підлоги;
 3. Епоксидна наливна промислова підлога для приміщень – виділяються покращеною стійкістю до агресивних середовищ, хімії, і мають хороші антистатичні властивості.
Наші клієнти

Де застосовують зміцнююче промислове полімерне покриття?

Великим попитом зараз користуються поліуретанові та епоксидні тонкошарові промислові наливні підлоги. Вони досить універсальні за сферою застосування, мають високу стійкість до зношування, мають відмінні експлуатаційні властивості. Не можна також не відзначити естетичний зовнішній вигляд та доступні ціни на промислові наливні підлоги – вартість монтажу такого покриття є достатньою для сучасних підприємств.
Широка сфера застосування дозволяє використовувати наливні промислові підлоги для:

 • Виробничих та технічних приміщень, терміналів, складів, нежитлових приміщень ;
 • Промислові об'єкти з високою вологістю, де передбачені технологічні процеси, пов'язані з молочною, м'ясною, рибною продукцією тощо;
 • Будинки з підвищеним навантаженням на підлогу - автомобільні пандуси, автомайстерні, паркінги, літакові ангари тощо);
 • Громадських будівель (закладів харчування, торгових залів, навчальних та медичних установ, різних коридорів, сходів, прольотів);
 • Виробництв морозильних та холодильних камер;
 • Об'єктів з високою пожежною небезпекою, де є ймовірність вибухів (застосовуються антистатичні наливні підлоги);
 • будівлі, що передбачають дезінфекцію та санобробку (наприклад, як на АЕС або в хірургічних залах);
 • Підприємств фармацевтичної, косметичної та харчової промисловості, де необхідна підтримка стерильності;
 • Покриття спортивних майданчиків поліуретановим складом.

промислові підлоги хмельницький

Наливну підлогу для виробничих приміщень можна зустріти в різних сферах промисловості. Виробництва, торгово-розважальні комплекси, складські приміщення та цехи – у будь-якому з варіантів наливної зносостійкої підлоги стане відмінним рішенням. Він має кращу стійкість до серйозних механічних навантажень, перепадів тиску і температури, а також до впливу агресивних середовищ.

Переваги наливної підлоги в промислових приміщеннях

Підлоги наливні такі популярні насамперед завдяки відносно низькій ціні та високій практичності. Крім цього, вони можуть похвалитися безліччю інших переваг:

 • Стійкість до механічної дії – завдяки цьому їх можна використовувати для місць, де сортуються та вантажаться різні товари, у тому числі й великих габаритів;
 • Довговічність – у складі сумішей присутні поліуретанові та епоксидні смоли, які роблять поверхню міцною, надійною та довговічною. Відсутність швів мінімізуєнеобходимость осуществлять ремонт такого напольного покрытия;
 • Екологічність – полімерні склади наливної підлоги відповідають встановленим екологічним нормам, тому повністю нешкідливі для здоров'я людини;
 • Стійкість до хімікатів – завдяки цьому наливна підлога стає найбільш вдалим рішенням для лабораторій та цехів, де застосовуються різні реагенти, паливо, нафта та ін. Також підвищена стійкість до вологи робить їх найкращим вибором для автомийок;
 • Чистота – рівна безшовна поверхня не накопичує бруд, що дуже важливо в тих приміщеннях, де спостерігається високий рівень повсякденного забруднення.

За рахунок своїх експлуатаційних властивостей наливні підлоги підходять для використання як усередині будівель, так і на вулиці при спорудженні торгових, спортивних та дитячих майданчиків.

промислові підлоги івано франківськ
Виробництво ТОВ "СКЛОН-САН"

Ціна підлоги у промислових будівлях та приміщеннях

Цікавитесь, яка вартість промислової підлоги в Україні? Вартість спорудження такого виду покриття підлоги безпосередньо залежить від ряду факторів, таких як:

 • Розташування промислового об'єкта;
 • Площа приміщення;
 • Матеріали, які використовуються для виконання робіт;
 • Терміновість виконання монтажних робіт;
 • Досвід та кваліфікація майстрів.

Для зручності клієнтів нами вказується на полімерне покриття промислової підлоги ціна за м2. Так ви зможете одразу розрахувати приблизну вартість робіт.

Замовити промислову наливну підлогу

Якщо ви хочете високоміцну промислову наливну підлогу замовити у Києві або іншому регіоні України для свого об'єкту. Поспішайте вже зараз ознайомитись із найвигіднішими пропозиціями нашої компанії. Ми гарантуємо кращу якість та швидкість виконання робіт на підприємствах будь-якого призначення та площі.

Доставка здійснюється самовивозом з Києва. Або доставка будь-яким зручним перевізником у Львів, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Хмельницький, Житомир, Одесу, Дніпро, Кропивницький, Харків, Суми та інші міста України!

Поспішіть промислову наливну підлогу купити за найдоступнішими цінами в Україні вже зараз! Наша команда допоможе реалізувати проект будь-якої складності з бажаним декоративним ефектом покриття для підлоги, яке прослужить десятки років без будь-яких пошкоджень навіть при високому механічному навантаженні.

Палітра RAL

industrial ral ukr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *