Пн-Пт: 9:00-20:00 | Сб: 9:00-18:00
Епоксидно-поліуретанові покриття
Медичні заклади

Поли для лікарень і лабораторій і різного призначення медичних установ

При облаштуванні підлогових покриттів в приміщеннях медичного призначення необхідно враховувати їх профіль, цілі і умови експлуатації. Одним з головних критеріїв при виборі матеріалу для підлог в лікарні є безумовно тримання його в постійній ідеальній чистоті. Відмінним вибором будуть наливна підлога, і двокомпонентні системи забарвлень які компанія САМ МАЙСТЕР може Вам запропонувати в різних варіантах.

Головні вимоги до підлогових полімерних покриттів для медустанов:

  • високі показники гігієнічності;
  • простата відходу і прибирання підлогового покриття;
  • безсшовность підлогового покриття;
  • стійкість до дії хімічних активних компонентів;
  • міцність, надійність і стійкість до стирання, естетичність;
  • відсутність пилу при експлуатації, легке прибирання;
  • стійкий до вологи;
  • термін експлуатації при дотриманні правил, більше 10 років;
  • екологічність, антистатичність, гипоаллергенність;
  • висока пожежна безпека.

Цим характеристикам відповідають епоксидна полімерна наливна підлога і двокомпонентні системи забарвлень, для медичних установ вони будуть правильним Вашим вибором і рішенням.

Види підлогових покриттів для медустанов, лабораторій, кабінетів, приміщень спеціального призначення. Підлога в лікарнях, має особливі завдання і вимоги до них підвищені. З вищеперелічених достоїнств, матеріали можуть бути представлені декількома різновидами промислових підлогових покриттів. Найчастіше таким виступає епоксидна полімерна підлога.

Завдяки особливості полімерних наливних двокомпонентних систем для підлоги до швидкої кристалізації, утворюються ідеальні, рівні поверхні, що мають усі необхідні нормативні властивості.

Епоксидна підлога для медичних приміщень,коридорів, лабораторій, ветеринарних клінік, операційних з відмінними характеристиками - відмінне сучасне рішення, час експлуатації більше 10 років. Вартість підлоги окупає усі інвестиції якщо необхідно трохи заощадити і зробити швидко. Ціна матеріалу цілком доступна. До особливих властивостей підлогового покриття варто віднести підвищені показники міцності, стійкість до механічних і хімічних дій.

Важливою гідністю епоксидних покриттів - легкість в прибиранні, що є однозначно важливим показником.

Поліуретанова підлога для медичних приміщень, коридорів, лабораторій,ветеринарних клінік, операційних з відмінними характеристиками - відмінне сучасне рішення, час експлуатації більше 10 років. Підлогові покриття, грунтовані на поліуретанових сумішах, використовуються також досить часто. Вони створюють рівну безшовну поверхню, просту в дезинфекції і прибиранні. Окрім цього при заливці поліуретанової суміші є можливість застосування фарбувального пігменту, що дозволяє заливати різноколірні підлогові покриття.

Тришарова підлога забарвлень для медичних установ, відрізняються швидкими термінами застигання і використовуються в тих випадках, коли виникає необхідність скорочення термінів будівництва або ремонтних робіт, що проводяться. Підлогові покриття цього різновиду несприйнятливі до дії хімічно активних компонентів і високогигиеничні.

Можливий варіант підлог в лікарні у вигляді наповненого полімерного покриття. В цьому випадку йдеться про товщину фінішного підлогового покриття.

Наші матеріали Ви можете купити в Києві і доставкою по всій Україні. Всі матеріали фасуємо індивідуально під Ваші будівельні потреби і цілі. Відправляємо по всій Україні операторами по доставці Укрпошта Нова Пошта, Интайм та ін.