Рідкий пластик

5003,250

Clear

Фарба рідкий пластик

Широкі можливості застосування даного матеріалу зумовлені тим, що за фактом поняття рідкий пластик або емаль пластикова є умовними. Це визначення стосується великої групи композитів, у складі яких міститься рідкий полімер.

Пластикова фарба - це сучасний різновид ЛКМ на основі полімерних плівкоутворювачів, пластифікаторів, затверджувачів та пігментів, що фарбують. Наявність допоміжних речовин у складі такого матеріалу надають покриттю низку особливостей, серед яких:

  • самовирівнювання,
  • покращене зчеплення з різними типами поверхонь,
  • проникнення в найменші пори,
  • надійний захисний шар

Застосування емалі на поверхнях

Фарба «Рідкий пластик» використовується у побуті та на промислових об'єктах. У побуті, пластикова фарба використовується для фарбування з метою естетичного оздоблення та створення захисного покриття, де необхідний захист та блиск.

Застосовують рідкий пластик для підлоги та стін, а також практично для будь-яких видів внутрішніх та зовнішніх робіт на різних типах поверхонь.

Рідкий пластик для басейну

Особливою популярністю за рахунок своїх гідроізоляційних якостей користується рідкий пластик для басейну. Басейн – це місце підвищеної вологи. Що потребує надійного захисту. Єдине, що потрібно враховувати, це хлор. Хлорку не рекомендується використовувати у басейнах із покриттям рідкого пластику.

рідкий пластик басейнів

До і Після

пластик для басейнів

Ще за рахунок підвищеної якості гідроізоляції, рідкий пластик успішно застосовується для душової кабіни, для ванни, яхт та причалів з виходом до відкритої води.

Фарба рідкий пластик для металу

В індустріальній сфері пластиковою фарбою фарбують металеві конструкції, які піддаються впливу агресивних хімічних речовин (кислот, солей, лугів, газів, ударів та багато інших факторів), або сильних механічних навантажень. Серед сфер промисловості, в яких «Рідкий пластик» для металу використовується найчастіше, — залізничний та морський транспорт, нафтопроводи та газопроводи. Фарба рідкий пластик для металу є гармонійним балансом між вартістю, зовнішніми якостями та надійністю.

При нанесенні на металеві вироби така фарба утворює міцне довговічне покриття, стійке до зовнішнього впливу. Це дозволяє захистити поверхню також від підвищеної вологості, окиснення, корозії, перепадів температур і ультрафіолетових променів. Емаль відмінно підходить для фарбування металевих огорож, парканів, хвірток, воріт, балконних та віконних решіток, гаражів тощо. Також його допускається використання для покриття трубопроводу виробничих чи житлових об'єктів..

Фарба рідкий пластик для дерева

Пластикова фарба підходить також для дерев'яних виробів та поверхонь. Вона ефективно захищає їх від впливу вологи, гниття, а також передчасного зношування. Завдяки широкій палітрі відтінків можна створити гарне декоративне оздоблення дерев'яного паркану, фасаду будинку, дерев'яних паль або інших елементів з дерева всередині або зовні житла.

Рідкий пластик дерева відмінно захищає основу від шкідників, вологи, механічної та хімічної дії, завдяки чому продовжує його термін служби. Дерев'яні вироби, пофарбовані пластиковою фарбою, не бояться впливу сонячних променів, перепадів температур та підвищеної вологості.

Переваги фарби для підлоги «Рідкий пластик»

Після фарбування поверхні він досить швидко схоплюється і твердне, набуваючи високої міцності.

Фарби на основі рідкого пластику мають безліч переваг у порівнянні з іншими видами ЛКМ. Серед основних переваг матеріалу можна відзначити:

  • Економічна витрата;
  • Стійкість до вологи та сонячних променів;
  • Підвищений рівень еластичності та зносостійкості;
  • Висока опірність атмосферним осадам та агресивним середовищам;
  • Тривалий термін експлуатації (не менше 10 років).

Де придбати «Рідкий пластик» в Україні

Якщо вам потрібна якісна фарба рідкий пластик, купити в Україні ви зможете її на сайті нашого інтернет-магазину «Сам Майстер». У каталозі представлений різний обсяг матеріалу для покриття потрібної площі.